Функцію задано формулою y=-3x+7. Визначте: 1)значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

1; 2)значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -10; 3)чи проходить графік функції через точку A(-13;15). СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Приходкин Саша.

Ответ:

Объяснение:

Підставимо значення 1 за x: y = -3*1 + 7 = 4. Відповідь: y = 4.

Підставимо значення -10 за y і знайдемо відповідний x: -10 = -3x + 7 => -3x = -17 => x = 5.67 (округлимо до другого знаку після коми). Відповідь: x = 5.67.

Підставимо координати точки A(-13;15) за x та y і перевіримо, чи виконується рівність: 15 = -3*(-13) + 7 => 15 = 46. Очевидно, що це не правда, тому графік функції не проходить через точку A(-13;15).