Знайдіть найменший член послідовності вn=4n -5.


Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлов Родион.

Ответ: Найменший член послідовності дорівнює -1.

Объяснение: Розпочнемо з підстановки n=1 і знаходження значення члену:

n = 1:

n = 4(1) - 5 = -1

Тепер підставимо n = 2 і знайдемо значення члену:

n = 2:

n = 4(2) - 5 = 3

n = 3:

n = 4(3) - 5 = 7

n = 4:

n = 4(4) - 5 = 11

Отже, найменший член послідовності дорівнює -1.