7 Розв’яжіть рівняння -2x(1-x)+3(x-4)=-x(x+2)-6x. Відповідь:


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Виктория.

Відповідь: розв'язками даного рівняння є x=-1 або x=12.

Пояснення:Розв'яжемо це рівняння крок за кроком:

Розкриємо дужки:

-2x + 2x^2 + 3x - 12 = -x^2 - 2x - 6x

Складемо всі члени разом:

2x^2 - 3x^2 + 2x + 9x - 12 = 0

Скоротимо подібні члени:

-x^2 + 11x - 12 = 0

Розв'яжемо квадратне рівняння за допомогою формули дискримінанту:

D = b^2 - 4ac = 11^2 - 4(-1)(-12) = 25

x_1,2 = (-b ± √D) / 2a = (-(11) ± √25) / (-2) = -1 або 12

Отже, розв'язками даного рівняння є x=-1 або x=12.