Розв'яжіть систему двох лінійних рiвнянь iз двома змінними способом підстановки: { 3x-2у=-29;{

х+4у=9.буду признательна если вы сможете помочь:)​

Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:

(-7, 4)

Объяснение:

З першого рівняння виразимо x:

x = 9 - 4у

Підставимо це значення x у друге рівняння:

3(9-4у) - 2у = -29

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

27 - 12у - 2у = -29

-14у = -56

у = 4

Підставимо знайдене значення у у будь-яке з двох вихідних рівнянь і знайдемо x:

x + 4·4 = 9

x = -7

Відповідь: (-7, 4)

Отвечает Терехова Катя.
Тут всё очень легко и просто ответ получается (-7,4) если не понял как получилось пиши