Найти площу ривнобедреного прямокутного трыкутныка якщо його катет 4 корень 3


Ответы на вопрос

Отвечает Хідюк Максим.

Відповідь:

ля розв'язання цієї задачі необхідно знайти довжини гіпотенузи та другого катета трикутника, а потім обчислити його площу.

Оскільки ми знаємо один з катетів, можемо використати теорему Піфагора, щоб знайти довжину гіпотенузи:

гіпотенуза² = катет² + катет²

гіпотенуза² = 4√3² + 4²

гіпотенуза² = 48 + 16

гіпотенуза² = 64

гіпотенуза = √64

гіпотенуза = 8

Тепер можна знайти другий катет, який дорівнює половині гіпотенузи:

другий катет = гіпотенуза / 2

другий катет = 8 / 2

другий катет = 4

Отже, ми знайшли довжини всіх сторін трикутника: катети дорівнюють 4√3 і 4, а гіпотенуза дорівнює 8.

Тепер можемо обчислити площу трикутника за формулою:

площа = (катет * катет) / 2

площа = (4 * 4√3) / 2

площа = 8√3

Отже, площа цього рівнобедреного прямокутного трикутника дорівнює 8√3.