Знайдіть вісімнадцятий член арифметичної прогресії , якщо А1=-8, d=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Кирилл.

Объяснение:

a18=a1+d(n-1)

a18= -8+3(18-1)= -8+3•17= -8+51=43