Чому дорівнює значення похідної функції f(x)=(1+3x)√x у точці х нульове=9


Ответы на вопрос

Отвечает Сагындык Жанэль.

f(x) = (1  + 3x) \sqrt{x} \\ f '(x) = ((1 + 3x) \sqrt{x}) ' = (1 + 3x) '\sqrt{x} + (1 + 3x) \sqrt{x}' =  \\  = ( 1' + (3x)') \sqrt{x} + (1 + 3x) {x}^{ \frac{1}{2}'} \\  = (0 + 3) \sqrt{x} + \frac{1}{2} {x}^{  - \frac {1}{2} } =  \\  = 3 \sqrt{x} +  \frac{1}{2} \times  \frac{1}{ \sqrt{x} } = 3 \sqrt{x} +  \frac{1}{2 \sqrt{x} }