СРОЧНОО !!!!!!!!!!!! За 32 м сукна двох сортів заплатили 528 грн. Скільки було куплено сукна

кожного сорту, якщо ціна сукна першого сорту 21 грн., а другого — 15 грн.?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалевский Даниил.

Ответ:

8 м і 24 м

Объяснение:

Позначимо кількість купленого сукна першого сорту як x (у метрах) і кількість купленого сукна другого сорту як y (у метрах).

За умовою задачі, ми маємо такі дані:

Ціна першого сорту: 21 грн/м

Ціна другого сорту: 15 грн/м

Загальна сума: 528 грн

Загальна кількість сукна: 32 м

Ми можемо скласти рівняння на основі цих даних:

21x + 15y = 528 (рівняння ціни)

x + y = 32 (рівняння кількості)

Розв'яжемо друге рівняння відносно однієї з невідомих:

x = 32 - y

Підставимо це значення x у перше рівняння:

21(32 - y) + 15y = 528

Розкриємо дужки:

672 - 21y + 15y = 528

Скомбінуємо подібні члени:

672 - 6y = 528

Віднімемо 672 від обох боків:

-6y = -144

Поділимо обидві частини на -6:

y = 24

Тепер, використовуючи значення y, підставимо його в рівняння кількості, щоб знайти значення x:

x + 24 = 32

Віднімемо 24 від обох боків:

x = 8

Таким чином, було куплено 8 м сукна першого сорту і 24 м сукна другого сорту.