6) Для шкільного свята купили цукерки двох сортів в упаковках по 240 та 150 г відповідно, причому

цукерок першого сорту було куплено на 600 г більше. Скільки купили цукерок кожного сорту, якщо упаковок iз цукерками другого сорту на 20 більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Арсений.

Ответ:

.....

Объяснение:

Позначимо кількість упаковок цукерок першого сорту як х. Тоді з умови задачі знаємо, що кількість цукерок другого сорту дорівнює (x + 20), а загальна вага цукерок першого сорту на 600 г більше, ніж вага цукерок другого сорту. Отже, маємо рівняння:

240х = 150(x + 20) + 600

Розв'язуючи його, отримаємо:

240х = 150x + 3000

90х = 3000

х = 33.(3)

Отже, було куплено 33 упаковки цукерок першого сорту і (33 + 20) = 53 упаковки цукерок другого сорту. Для знаходження кількості цукерок кожного сорту переведемо грами в кілограми:

Кількість цукерок першого сорту: 33 * 240 г = 7,920 кг

Кількість цукерок другого сорту: 53 * 150 г = 7,950 кг

Отже, було куплено 7,920 кг цукерок першого сорту і 7,950 кг цукерок другого сорту.

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

Ответ

Для першого сорту: 240 г/упаковка * 1567 упаковок ≈ 376008 г

Для другого сорту: 150 г/упаковка * 1587 упаковок ≈ 238050 г

Объяснение: