Обертання тіла навколо осі здійснюється за законом φ(t)=2t²+4t-1. Укажіть кутову швидкість тіла при

t = 3 (φ- в радіанах,t - в секундах).

Ответы на вопрос

Отвечает Болаткан Нуриддин.

Ответ:Для знаходження кутової швидкості потрібно взяти похідну від функції φ по часу t:

ω(t) = dφ/dt = 4t + 4

При t = 3:

ω(3) = 4(3) + 4 = 16 рад/с

Отже, кутова швидкість тіла при t = 3 становить 16 рад/с.

Объяснение: