Маховик обертається навколо осі за законом Ф(t)=t^2+2. Знайдіть його кутову швидкість ω у момент

часу t=3c ( кут обертання в радіанах, кутова швидкість у радіанах на секунду)

Ответы на вопрос

Отвечает Русских Маша.

\displaystyle\bf\\F(t)=t^{2} +2\\\\V(t)=F'(t)=(t^{2} )'+2'=2t+0=2t\\\\V(3)=2\cdot 3=6