1. Розв'яжіть рівняння 3х - 2 = 2х - 3. A -1 БО ИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ В 1 I коренів нема 1

бал​

Ответы на вопрос

Отвечает Хмелевский Кирилл.

Ответ:

3x−2=2x

3х-2+2=2х-3+2

3х=2х-1

3х-2х=2х-1-2х

х= -1

Объяснение: