Функцію задано формулою y=0.3x+0.6.Не виконуючи побудови: 1)знайдіть нулі функцій 2)з'ясуйте,чи

проходить графік функції через точки А(1;0.9),B(0;-0.6),C(3;2)

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лидия.

Объяснение:

1) Необходимо приравнять функцию к нулю

y=0

0,3x+0,6=0

0,3x=-0,6

x=-0,6:0,3

x=-2

2)

A(1;0,9)

0,9=0,3+0,6

0,9=0,9 - проходит

В(0;-0,6)

-0,6=0,3*0+0,6

-0,6≠0,6 - не проходит

С(3;2)

2=0,3*3+0,6

2≠1,5 - не проходит