2/3=8/x знайти невідомий член пропорції ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гороховський Сєрий.

 \frac{2}{3}  =  \frac{8}{x}

x =  \frac{3 \times 8}{2}

x =  \frac{24}{2}

x = 12

 \frac{2}{3}  =  \frac{8}{12}