5. Доведіть, що при x>0 має місце нерiвнiсть 3x³-6x² + 4≥0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Требс Рома.

Ответ:

Объяснение:

3x³-6x²+4=3x²(x-2)+4>=3*(4/3)²(4/3-2)+4=16/3*(-2/3)+4=

=4-32/9>0

(3x³-6x²+4)'=9x²-12x=3x(3x-4)

(3x³-6x²+4)''=18x-12

18*0-12<0

18*4/3-12>0