|На полиці є 20 книжок. Скількома способами можна вибрати дві з них?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:

Ви можете вибрати дві книги із загальної кількості 20 книг у C(20,2) способів, де C(20,2) позначає кількість комбінацій із 20 книг, взятих по 2 за раз.

C(20,2) = 20! / (2! * (20-2)!) = 2019 / 21 = 190

Тому ви можете вибрати дві книги із загальної кількості 20 книг 190 способами.