Відносна густина газу за повітрям дорівнює 1,517 . Обчисліть , якій кількості речовини відповідають

22 г цього газу. Срочнооооо!!!!!!! ПРошу!!!!!! УМОЛЯЯЯЯЯЮЮюЮ!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.

D(газ) = M(газ)/M(воздух) --> M(газ)= M(воздух)*D(газ)

M(газ)= 29г/моль * 1,517 ≈ 44г/моль

n(газ)= 22г / 44г/моль = 0,5моль