1.Відносна густина газу за повітрям 3. Визначте відносну молекулярну масу газу. 2.Обчисліть масу

газу, об'єм якого 5,6 л, а відносна густина за киснем 1,5. 3.Скільки молекул містить 24г газу, відносна густина якого за воднем 48. 4.Скільки атомів Оксигену в 3,2г простої речовини, відносна густина за повітрям якого 1,104.​

Ответы на вопрос

Отвечает Высочанская Юлия.

Відповідь:

1.

Mr(газу)=D*Mr(пов)=3*29=87

2.

M()=32*1,5=48г/моль

n=5,6/22,4=0,25моль

m=0,25*48=12г

3.

M(газу)=48*2=96г/моль

n=24/96=0,25моль

N=0,25*6,02*10²³=1,505*10²³моль⁻¹

4

M(O2)=29*1,104=32г/моль

n(O2)=3,2/32=0,1моль

N(O)=0,1*2*6,02*10²³=1,204*10²³моль⁻¹

Пояснення: