Значення двох виразів 7m-1-2(m-5) i -(11m-6)+19 будуть рівними, якщо m=? 1,5 1 -2 -4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Максим.

Ответ:

Объяснение:

Щоб значення виразів 7m-1-2(m-5) та -(11m-6)+19 були рівними, потрібно вирішити рівняння:

7m - 1 - 2(m - 5) = -(11m - 6) + 19

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

7m - 1 - 2m + 10 = -11m + 6 + 19

5m + 9 = -11m + 25

Додаємо 11m до обох частин рівняння та віднімаємо 9:

16m = 16

m = 1

Отже, m = 1.

Отвечает Мерекеев Токтар.

Відповідь:

Почнемо з розв'язання першого виразу:

7m-1-2(m-5) = 7m - 1 - 2m + 10

= 5m + 9

Розглянемо другий вираз:

-(11m-6)+19 = -11m + 6 + 19

= -11m + 25

Задача полягає у знаходженні значення m, яке робить ці два вирази рівними один одному. Тобто:

5m + 9 = -11m + 25

Додамо 11m до обох сторін рівності та віднімемо 9:

5m + 9 + 11m - 9 = -11m + 25 + 11m - 9

Отримаємо:

16m = 16

Поділимо обидві сторони на 16:

m = 1

Отже, значення m, яке робить два вирази рівними один одному, дорівнює 1.