ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА аn - арифметична прогресія, у якої а1 = 17, d = 3. Чи є членом цієї

прогресії число 105?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тикото Владислава.
A₁ = 17 d = 3 aₙ = 105 - ?
aₙ = a₁ + d(n - 1)
105 = 17 + 3(n - 1)
105 = 17 + 3n - 3
105 = 3n + 14
3n = 105 - 14
3n = 91
n = 30 1/3
Число 105 не є членом цієї прогресії.