1. Функцію задано формолую: у=-2х+7. Визначте: 1) Значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 6.2) Значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -9.3) Чи проходить графік функції через точку А (-4; 15).​

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Люба.

Розв'язання:

1. y = -2x+7

При x = 6:

y = -2·6+7

y = -12+7

y = -5

2. y = -2x+7

y = -9

-2x+7 = -9

-2x = -9-7

-2x = -16

x = -16/-2

x = 8

3. Якщо графік функції проходить через точку

A(-4;15), то її координати задовольняють умови рівняння y = -2x+7, тобто рівняння перетворюється в правильну рівність.

15 = -2·(-4)+7

15 = 8+7

15 = 15

Рівність правильна, тому A(-4;15) є y = -2x+7

Відповідь: A(-4;15) є y = -2x+7