701. Який одночлен треба поставити замість зірочки, щоб можна було подати у вигляді квадрата

двочлена вираз: 2) 9c² -12c+*; 3)*-42ху+49у²;​

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.
Тут проглядывается формула квадрата разницы
(a-b)²=a²-2ab+b²

2)(3c)²-2*(3*2*c)+(2c)²=(3c-2c)²=c²
* = 9c²

3)(3x)²-2*(3*7*xy)+(7y)²=(3x-7y)²
* = 9x²