Складіть рівняння прямої яка проходить через точки B (0;4) C (-2;2)


Ответы на вопрос

Отвечает Аникиев Лёня.

Ответ:

Отже, знайдені значення нахилу та зміщення дають рівняння прямої:

y = x + 4

Объяснение:

Крок 1: Знайти нахил прямої (m).

Для цього ми можемо використати формулу нахилу прямої, яка має вигляд:

m = (y2 - y1) / (x2 - x1), де (x1, y1) та (x2, y2) - координати точок на прямій.

m = (2 - 4) / (-2 - 0) = 2 / 2 = 1

Крок 2: Знайти зміщення (b).

Ми можемо використати будь-яку з координат точок на прямій та значення нахилу, щоб знайти b. Наприклад, ми можемо використати точку B (0;4):

y = mx + b

4 = 1 * 0 + b

b = 4

Отвечает Феоктистова Камилла.

Ответ:

y = -x + 4

Объяснение:

Щоб скласти рівняння прямої, яка проходить через точки B (0;4) і C (-2;2), необхідно використати формулу для знаходження рівняння прямої за двома точками.

Загальний вигляд рівняння прямої:

y = mx + b,

де m - нахил прямої, b - зсув прямої по осі y.

Для знаходження нахилу прямої можна скористатися формулою:

m = (y2 - y1) / (x2 - x1),

де (x1, y1) і (x2, y2) - координати двох точок, через які проходить пряма.

Отже, за заданими точками:

x1 = 0, y1 = 4,

x2 = -2, y2 = 2.

m = (2 - 4) / (-2 - 0) = -1.

Тепер знаходимо зсув прямої b. Для цього можна взяти будь-яку з заданих точок і підставити її координати в рівняння прямої разом з нахилом, отриманим раніше:

y = mx + b

4 = (-1) * 0 + b

b = 4.

Отже, рівняння прямої, яка проходить через точки B (0;4) і C (-2;2), має вигляд:

y = -x + 4.