Маємо функціюy=4−x. При яких значеннях \(x\) значення функції дорівнює −7?


Ответы на вопрос

Отвечает Марьянинов Миша.

Щоб знайти значення x, при якому функція y=4−x дорівнює -7, ми можемо розв'язати рівняння:

4-x=-7

Спочатку віднімаємо 4 з обох боків рівняння:

-x=-11

Потім множимо обидва боки на -1, щоб отримати x поодинці:

x=11

Отже, значення x, при якому функція y=4−x дорівнює -7, дорівнює 11.