Вказати значення фуції у = − 0,2х + 4,2, якщо значення аргумента дорівнює - 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Черных Катя.
Підставляємо x = -4 в формулу функції y = 0,2x + 4,2:

y = 0,2(-4) + 4,2 = -0,8 + 4,2 = 3,4

Отже, при x = -4, значення функції y дорівнює 3,4.