2 2. Функцію задано формулою у = 5 - 2х. Знайти значення функції, що відповідає значенню аргументу

- 3: a) 0; 6) 11; в) - 1; г) дам 50 балів!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Постоєв Діма.

Відповідь:

а) 5

б) 11

в) 7

г) 0

Пояснення:

Замінивши x на -3 в формулі функції, отримаємо:

у = 5 - 2х = 5 - 2(-3) = 5 + 6 = 11

Отже, значення функції, що відповідає значенню аргументу -3, дорівнює:

а) 0 - у = 5 - 2 * 0 = 5

б) 11 - відповідь вже знайдена раніше

в) -1 - у = 5 - 2 * (-1) = 7

г) y = 5 - 2 * 2,5 = 0

Отже, відповіді на всі запитання такі:

а) 5

б) 11

в) 7

г) 0