Які формули задають лінійну функцію у=-3х ,у=х-5/5,у=3/х,у=х/3, у=-5х+7,у=х/5-7​


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
Які формули задають лінійну функцію у=-3х ,у=х-5/5,у=3/х,у=х/3, у=-5х+7,у=х/5-7