Підкресли формули, що задають лінійну функцію. а) у = 6x - 4 б) у = -x + 8,8; в) у = 1,1х + 10 r) y

= 7 - 3; д) у = -5. Для кожної лінійної функції запиши коефіцієнти ​

Ответы на вопрос

Отвечает Емалетдинова Диана.

Лінійними серед перелічених будуть ті функції, формули яких можна записати у вигляді y = kx + b.

а) у = 6x - 4

Це лінійна функція. k = 6; b = -4.

б) у = -x + 8,8

Це лінійна функція. k = -1; b = 8,8.

в) у = 1,1х + 10

Це лінійна функція. k = 1,1; b = 10.

г) y = 7 - 3    ⇒    y = 4    ⇒    y = 0x + 4

Це лінійна функція. k = 0; b = 4.

д) у = -5    ⇒    y = 0x - 5.

Це лінійна функція. k = 0; b = -5.