Катет пройшов 36км проти течії та 54 км за течією, витративши на весь шлях 6 год, Знайти власну

шкидкість, якщо швидкість течії 3км/год СРОЧНОООО

Ответы на вопрос

Отвечает Черномашенцева Елизавета.

Відповідь:

36/(x+3) +48/(x-3)=6

6/(x+3)+8/(x-3)=1

x²-9=6x-18+8x+24

x²-14x-15=0

x=15  

ответ 15 км/год