Яка з точок належить графіку функції у = 4,5x+11​


Ответы на вопрос

Отвечает Хвисюк Ірина.

Ответ:

Объяснение:

y=4,5x+11

4,5x+11=0

4,5x=-11 | : 4,5

X=- 11/4,5 =-110/45

OTBET:k графіку функції у = 4,5x+11 належить  x=-110/45