Y(x)=2x+bA(2,8)y(x)=3x+bB(1,9)​


Ответы на вопрос

Отвечает Цубарков Роман.

Ответ:

Щоб знайти значення b для першого рівняння, підставимо координати точку А(2,8) в рівняння y(x)=2x+b:

8=2(2)+b 8=4+b

b=4

Отже, рівнянняу (x)=2x+4 описує пряму, що

проходить через точку А. Аналогічно, для знаходження рівняння прямої, що проходить через точку B(1,9), ми можемо

використати рівняння у(x)=3x+b:

9=3(1)+b 9=3+b

b=6

Отже, рівняння y(x)=3x+6 описує пряму, що

проходить через точку В.

Отже, щоб підсумувати:

- Пряма, що проходить через точку A(2,8), має рівняння у(x)=2x+4. - Пряма, що проходить через точку B(1,9), мае рівняння у(x)=3x+6.