Під дією сили 80H тіло рухається прямолінійно якою є маса тіла якщо x=2t-4t в квадраті ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пиралиев Рамазан.

х(t)=xo+Voxt+(ax/2)t². x(t)=2t-4t². ax/2=-4. ax=-8 м/с². Или |ах|=8 м/с². F=ma; 80=m*8. m=10 кг.