1як рухається тіло масою 0,5 під дією сили 2 ньютона аПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПРОШУДАЮ 15 БАЛОВ2 тіло

рухається під дією сталої за модулем і напрямом силиА видкість тіла не змінюєтьсяБ тіло рухається зі сталим прискореннямВ тіло рухається рівномірноГ тіло рухається по колу

Ответы на вопрос

Отвечает Заря Артём.

1. с ускорением по з. Ньютона а= F/m=2/0.5=4м/с²

2. ответ Б - с пост. ускорением