СРОЧНО 25 БАЛОВ3) Перша частина культової трилогії зібрала у світовому про- каті 123 млн г. о.

Кожна наступна частина збирала суму (у млн г. о.), утричі більшу, ніж попередня. а) Яку суму (у млн г. о.) зібрала у світовому прокаті третя частина трилогії? б) Яку загальну суму (у млн г. о.) зібрала у світовому про- каті культова трилогія? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуляева Кира.

Ответ:

Объяснение:

123 * 3 = 369 млн.г.о. зібрала у світовому прокаті друга частина трилогіїдруга частина

а) 369 * 3 = 1107 млн.г.о. зібрала у світовому прокаті третя частина трилогії

б) 123 + 369 + 1107 = 1599 млн.г.о. зібрала у світовому прокаті культова трилогія