(bn): 30; 15; 7; 5;.. Знайти знаменник ГП, наступні 4й і 5й члени прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Усен Гибадат.

Ответ:

Объяснение:

b₁ = 30  b₂ = 15

b₂ = b₁ * q

q = b₂/b₁ = 15/30 = 1/2

b₄ = b₁ * q³ = 30 * (1/2)³ = 30 * 1/8 = 30/8 = 3,75

b₅ = b₁ * q⁴ = 30 * (1/2)⁴ = 30 * 1/16 = 30/16 = 1,875