Даю 100 баллов. Не виконуючи побудови, укажіть, через яку з наведених точок проходить графік

функції y = -3x - 8. А) A(1;5) Б) В(-1;-5) B) C(-2;-14) Г) D(-2;1)

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.

Ответ:

Б) В(-1;-5)

Объяснение:

Через графік y = -3x - 8 проходить точка  В(-1;-5)

Перевіримо:

Підставимо замість х -1, та повинні отримати -5

-3*(-1)-8=3-8=-5

-5=-5

Отже, це правильна відповідь.

Отвечает Депутат Абу.

y = -3x - 8

А) A(1;5):

- 3 × 1 - 8 ≠ 5

- 3 - 8 ≠ 5

- 11 ≠ 5

Б) В(-1;-5):

- 3 × ( - 1) - 8 = - 5

3 - 8 = - 5

- 5 = - 5

B) C(-2;-14):

- 3 × (-2) - 8 ≠ - 15

6 - 8 ≠ - 15

- 2 ≠ - 15

Г) D(-2;1)

- 3 × (-2) - 8 ≠ 1

6 - 8 ≠ 1

- 2 ≠ 1

Ответ: Б)