Чому дорівнює сума перших двадцяти членів арифметичної прогресії,якщо А1=-40;а20=55​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Даша.

\displaystyle\bf\\a_{1} =-40\\\\a_{20} =55\\\\\\S_{20}=\frac{a_{1} + a_{20} }{2} \cdot 20=(a_{1} + a_{20} )\cdot 10=(-40+55)\cdot 10=\\\\\\=15\cdot 10=150\\\\\\Otvet \ : \ S_{20} =150