Перетворіть рівняння на зведене і знайдіть його корені -Х²-6X-8=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кобаяши Микото.

- x^2 - 6x - 8=0

-х^2- 2x — 4х – 8=0

-x(х+2)-4(х+2)=0

-(х+2)(х+4)=0

х+2=0 х=-2

х+4=0 х=-4