Відомо, що х1 і х2 - корені рівняння x² +10x-4=0. He розв'язуючи рівняння, знайдіть значення виразу

x1² +2².​

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Василиса.

Ответ:

108

Объяснение:(х1+х2)^2=x1^2+x2^2+2*x1*x2

За т. Вієта: х1*х2=с=-4

                   х1+х2=-b=-10

(х1+х2)^2=(-10)^2=100

x1^2+x2^2+2*x1*x2=100

x1^2+x2^2=100-2*x1*x2=100-(2*-4)=100-(-8)=100+8=108

Можна кращу відповідь?