СРОЧНО Розв'яжіть систему способом підстановки (y=x +5 2y-x=40все действия распишите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаст Игорь.

1. Виразити у через х або навпаки

В системі вже виражено

2. Підставити виражений у, замість у в другому рівнянні

\left \{ {{y=x+5} \atop {2*(x+5)-x=40}} \right.

3. Розв'язуємо нижнє рівняння(розкриваємо дужки, зводимо подібні), адже тепер ми маємо в ньому тільки одне невідоме

\left \{ {{y=x+5} \atop {2x+10-x=40}} \right.    \left \{ {{y=x+5} \atop {x=30}} \right.

4. Підставляємо значення х до верхнього рівняння

\left \{ {{y=30+5} \atop {x=30}} \right.   \left \{ {{y=35} \atop {x=30}} \right.

Відповідь: y = 35    x = 30