Не виконуя побудови графіка знайдіть координати точок перетину графіка функції у=-0,40-12 досями

координат ​

Ответы на вопрос

Отвечает Verevkina Viktoria.
Щоб знайти точки перетину графіка функції з віссю координат, треба підставити y=0 у рівняння функції і знайти значення x:

0 = -0,40-12x

12x = -0,40

x = -0,0333...

Отже, перша точка перетину має координати (-0,0333..., 0).

Тепер знайдемо точку перетину графіків функцій y=-0,40-12x та y=0,80x-4:

-0,40-12x = 0,80x-4

12,8x = -3,6

x = -0,28125

Підставляємо отримане значення x у рівняння однієї з функцій, наприклад, у y=-0,40-12x:

y = -0,40 - 12*(-0,28125)

y = -3,5

Отже, друга точка перетину має координати (-0,28125, -3,5).