Вкажіть кількість коренів квадратного тричлена х в квадраті-х+7


Ответы на вопрос

Отвечает Тұран Ертұран.

Ответ:

Квадратний тричлен х в квадраті-х+7 має два корені, оскільки дискримінант D = (-1)^2 - 4*1*7 = -27 < 0, тобто рівняння не має розв'язків в дійсних числах. Однак, в комплексних числах воно має два розв'язки: х1 = (1 + √27i)/2 і х2 = (1 - √27i)/2.

Отвечает Стороженко Данил.
D = (-1)^2 - 4 × 1 × 7 = 1 - 28 = -27

Оскільки дискримінант від'ємний, то квадратний тричлен не має жодного дійсного кореня. Таким чином, кількість коренів цього квадратного тричлена дорівнює 0.