Допоможіть будь ласка. ТЕРМІНОВО. Даю 25 балів. Площа першого поля дорівнює а га, а площа другого

–b га. Площа другого поля менша від площі першого на 4 га. Укажіть рівняння що відповідає умові задачі. А:b=a+4. Б:a/b=4. В:a+b=4 Г:a-b=4

Ответы на вопрос

Отвечает Мичан Саша.

b=a-4\\b-a=-4\\a-b=4

Відповідь: Г