Будь ласка допоможіть. ТЕРМІНОВО. Даю 15б. Різниця двох чисел дорівнює 15, а сума подвоєного

першого і другого чисел дорівнює 12. Укажіть систему рівнянь, що відповідає умові задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Рита.

Пояснення:

Нехай числа долівнюють відповідно х та у.         ⇒

\displaystyle\\+\left \{ {{x-y=15} \atop {2x+y=12}} \right. \ \ \ \ \Rightarrow\ \ \ \ 3x=27\ |:3\ \ \ \ \ \ x=9.\\\\2*9+y=12\\\\18+y=12\\\\y=-6.

Відповідь: 9 та -6.