Є два числа :х та у перше число більше від другого на 10. знайдіть правильний запис у-x=10 x-y=10

x=y+10 y=x+10 у= 10-х x=10-y y=x-10( вибрати усі правильні відповіді) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Порохина Елизавета.
Х-у=10
х=у+10
у=х-10
аааааа