За теоремою Безу знайдіть остачу від ділення многочлена x ^ 4 + 5x ^ 2 + 6 на двочлен x + 2


Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Александра.

Застосуємо теорему Безу, за якою остача від ділення многочлена f(x) на двочлен x-a дорівнює f(a). У нашому випадку a = -2, тому ми знаходимо:

f(-2) = (-2) ^ 4 + 5 (-2) ^ 2 + 6 = 16 + 20 + 6 = 42

Отже, остача від ділення многочлена x ^ 4 + 5x ^ 2 + 6 на двочлен x + 2 дорівнює 42.