1. Укажіть розв’язок рівняння 2х-5y = 23 . A) (2; 3); 5) (2; -3); B) (-2; 3); I) (-2;-3). 11-

ОЧЕНЬ СРОЧНООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Настя.

Для розв'язання рівняння 2х-5y=23 потрібно знайти значення змінних x та y, які задовольняють даний вираз. Можна скласти систему рівнянь з двох рівнянь з двох невідомих:

2х - 5y = 23 --- (1)

Так як ми маємо дві невідомі і одне рівняння, то розв'язуємо його відносно однієї з невідомих. Наприклад, відносно змінної x:

2х = 5y + 23

х = (5/2)y + 23/2

Тепер можемо підставити цей вираз у друге рівняння та отримати значення змінної y:

x + 2y = 11 --- (2)

(5/2)y + 23/2 + 2y = 11

(9/2)y = -12

y = -24/9 = -8/3

Знаючи значення y, можемо знайти відповідне значення x за допомогою формули, яку ми отримали вище:

x = (5/2)y + 23/2 = (5/2)*(-8/3) + 23/2 = -17/3

Отже, розв'язок рівняння 2х-5y=23: (-17/3, -8/3).

Відповідь: І) (-17/3, -8/3).