982. Побудуйте графік рівняння: 1) х+у=6​.


Ответы на вопрос

Отвечает Будченко Александра.
Щоб побудувати графік рівняння х + у = 6, ми можемо спочатку записати його у вигляді функції у = -х + 6.

Тепер нам потрібно побудувати графік цієї лінії. Для цього ми можемо скористатися двома точками на лінії, наприклад (0, 6) та (6, 0), і намалювати пряму, яка проходить через ці точки.

Отже, графік рівняння х + у = 6 є пряма лінія з точкою перетину з віссю у у точці (0, 6), та з точкою перетину з віссю х у точці (6, 0).