При якому значенні а рівняння 2х²+ax+8=0 має один корінь ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Рівняння 2х²+ax+8=0 має один корінь тоді і тільки тоді, коли дискримінант D = a² - 4(2)(8) = a² - 64 дорівнює нулю, тобто a² = 64. Отже, значенням a будуть ±8.