Сабир взял в банке кредит в размере 5000 манатов с простой процентной ставкой 15% годовых. Сколько

денег должен вернуть банку через 2 года?​

Ответы на вопрос

Отвечает Загирова Азалия.

Ответ:

Простой процент обчислюється за формулою:

I = P * r * t,

де I - сума процентів, P - основна сума (початковий кредит), r - процентна ставка в десятковому виразі, t - період виражений в роках.

Замінюючи дані у формулу, маємо:

P = 5000 манатов (початковий кредит),

r = 15% = 0.15,

t = 2 роки.

I = 5000 * 0.15 * 2 = 1500 манатов.

Сума, яку потрібно повернути банку через 2 роки, складається з початкового кредиту і суми процентів:

Повернутий банку грошовий зобов'язання = P + I = 5000 + 1500 = 6500 манатов.

Отже, Сабир повинен повернути банку 6500 манатов через 2 роки.

Объяснение: